تانوس بزرگترین شرور اونجرز, تانوس بزرگترین شرور اونجرز

تانوس بزرگترین شرور اونجرز یک نظر بگذارید

تانوس بزرگترین شرور اونجرز

(زندگینامه ساختگی شخصیت تانوس)

تانوس در تیتان، یکی از قمرهای زحل به دنیا آمده‌است و فرزند دو جاودان به نام‌های عالارس و سوی-سان می‌باشد. تانوس حامل ژن نژاد دیویئِنت‌ها است و به همین خاطر نیز ظاهرش شبیه به آن‌هاست. با وجود آنکه در این مورد با او به خوبی رفتار شد، تانوس از ظاهر خودش ناراحت می‌شود و از دیگران دوری می‌جوید و تنها با برادرش اروس (استارفاکس) بازی می‌کند. تانوس شیفته هیچ‌انگاری و مرگ می‌شود، ایزد مرگ را می‌پرستد و عاشق تجسم فیزیکی آن یعنی بانو مرگ می‌شود. او زمانی که به بزرگ‌سالی می‌رسد، از وسایل مکانیکی و جادویی استفاده می‌کند و به قویترین تیتان تبدیل می‌شود و بعضی اوقات نیز تیتان دیوانه نامیده می‌شود.

(مکعب کیهانی و جواهرات روح)

برای خوشحال کردن بانو مرگ، تانوس ارتشی از فضایی‌ها ایجاد می‌کند و تیتان را بمباران اتمی می‌کند و میلیون‌ها نفر از نسل خود را می‌کشد. همچنین برای پیدا کردن قدرت جهان در قالب مکعب کیهانیبه زمین سفر می‌کند. حین فرود آمدنش بر روی زمین، سفینه‌اش ماشین یک خانواده را در حالی که شاهد ماجرا بودند از بین می‌برد.او متوجه نمی‌شود که دو نفر از اعضای خانواده زنده می‌مانند. روح پدر خانواده توسط کرونوس تسخیر می‌شود و به درکس د دسترویر تبدیل می‌شود در حالی که دخترش توسط پدر تانوس پیدا می‌شود که او را به مون‌دراگون تبدیل می‌کند. تانوس مکان مکعب کیهانی را پیدا می‌کند و توجه بانو مرگ را جلب می‌کند. وی تلاش می‌کند تا به کمک مکعب قادر مطلق شود، اما مکعب را خراب می‌کند. او کرونوس، کِری و کاپیتان مارول را زندانی می‌کند چرا که به انتقام‌جویان وایساک در شکست دادنش کمک کرده بودند.

تانوس بعدها به آدام وارلاک در جنگ با ماگوس و امپراتوری مذهبی‌اش کمک می‌کند. در طی همان ماجرا، تانوس برای پیوستن به بانو مرگ نقشه می‌کشد و به صورت مخفیانه جواهر روح آدام وارلاک را می‌دزدد و قدرتش را با دیگر سنگ‌های ابدیت همراه می‌کند تا سلاحی بسازد که می‌تواند ستاره‌ای را نیز نابود کند. وارلاک انتقام‌جویان و کاپیتان مارول را فرا می‌خواند تا تانوس را متوقف کنند، اما نقشه شکست می‌خورد و وارلاک به دست تانوس کشته می‌شود. تانوس تمام قهرمانان را زندانی می‌کند اما مرد عنکبوتی و تینگ آن‌ها را آزاد می‌کنند. نهایتاً روح وارلاک از سنگ روح بیرون می‌آید و تانوس را تبدیل به سنگ می‌کند.در نهایت روح تانوس دیده می‌شود که روح کاپیتان مارول را به دنیای مردگان همراهی می‌کند.

(حماسه بی‌نهایت)

تانوس زنده می‌شود، دوباره جواهرات بی‌نهایت را جمع می‌کند. او از جواهرات استفاده می‌کند تا دستکش ابدیت را بسازد و قادر مطلق می‌شود و برای اثباتش عشقش به دث، نیمی از موجودات جهان را نابود می‌کند. این کار و خیلی کارهای دیگر او توسط وارلاک خنثی می‌شود. وارلاک می‌گوید که تانوس همیشه به خودش اجازه داده تا شکست بخورد چرا که تیتان می‌داند او لایق قدرت بسیار زیاد نیست. تانوس همراه وارلاک به نگهبانی بی‌نهایت می‌پیوندد و به او کمک می‌کند تا اولین دشمنش شیطانی و نیکویش را شکست دهد. همچنین «دیوانگی جنگجو» ثور را درمان می‌کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =